Відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми

15.06.2020

10 червня 2020 року з метою налагодження співпраці та вивчення виконання державних програм протидії торгівлі людьми, надання рекомендацій щодо ефективної та якісної допомоги можливим жертвам торгівлі людьми, внесення змін до виконання місцевих програм з даного напрямку до Великосеверинівськоі ОТГ завітав експерт-консультант проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Валентин Боровиков.

Участь в круглому столі прийняли: сільський голова Левченко С.В., директор КЗ “Великосеверинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. Позашкільний центр” Голота Л.О., дільничний офіцер поліції Сатибаєв Т.М. та посадові особи служби у справах дітей та соціального захисту населення Велисеверинівськоі сільської ради, які відповідальні за даний напрям роботи на території ОТГ.
Представник ОБСЄ під час бесіди надав теоретико-практичні пам’ятки та роздатковий матеріал щодо протидіі торгівлі людьми. У подальшому планується продовжити спільну співпрацю між ОБСЄ та Великосеверинівською ОТГ.

Служба у справах дітей та соціального захисту населення Велисеверинівської ОТГ