Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України

24.08.2018

девочка

23 серпня в комунальному закладі «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження  української державності. У заході взяли участь жителі громади,  депутати сільської ради, представники органу місцевого самоврядування, освіти, культури, фермерських господарств. Офіційнучастину святкування розпочали з внесення Державного Прапора  України, покладання квітів до  пам’ятної дошки загиблому учаснику АТО уродженцю села Велика Северинка Крадожону Роману Павловичу, вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблого земляка та усіх  військових, які захищали суверенітет і територіальну цілісність України.

За давнім українським звичаєм ведучі святковим короваєм запросили до слова секретаря  сільської ради Анну Коломієць. Депутат сільської ради  привітала присутніх з Днем незалежності та Днем Державного Прапора України, побажавши усім  миру у нашій єдиній незалежній Українській Державі, здоров’я, щедрої долі, сили  і наснаги. Жителів громади  також привітав учасник Революції гідності, волонтер Олексій Демченко. Привітавши усіх зі святом, він закликав місцеву владу, громаду  не бути байдужими, згуртуватися та підтримати  військових Збройних Сил України, що захищають Вітчизну. Окрасою свята став святковий концерт за участю художніх колективів сільської ради.

Цього дня керуючий справами виконавчого комітету, начальник загального відділу Ольга Губська привітала апарат сільської ради зі святами  та вручила нагороди.  Подяками  Кіровоградської обласної ради за професіоналізм,  особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади  та з нагоди Дня незалежності України нагороджені Коломієць Анна Сергіївна, секретар сільської ради,  та Коробко Інна Миколаївна, начальник фінансово-економічного відділу. Також Подяками Великосеверинівського  сільського голови за сумлінну працю,  вагомий внесок у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку територіальної громади та з нагоди 27-ї річниці  незалежності України  були відзначені Побережець Оксана Сергіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму, Кузнєцова Світлана Борисівна, діловод загального відділу та  Сандульська Ольга Миколаївна, касир відділу бухгалтерського обліку та звітності. Святкування Дня Державного Прапора  та 27-ї річниці незалежності України пройшло 23 серпня й на території старостинського округу Великосеверинівської сільської ради у селі Оситняжка.  Під керіництвом в.о. старости  Юлії Манукян за участю широкого кола громадськості відбулися урочистий захід, святковий концерт, розважальні акції, пригощання усіх бажаючих смачною юшкою .

Тож зі святом вас, дорогі земляки, з днем народження нашої держави –  Днем Незалежності!