Відбулися змагання з футболу на призи Кубка “Героїв – земляків”

12.05.2023

На базі Великосеверинівського стадіону відбулися змагання з футболу на призи Кубка “Героїв – земляків” Тарана Г.О., Литвинова М.Ю., Говорова Ф.І. У змаганнях взяли участь чотири футбольні команди.
Відкрив змагання сільський голова Сергій Левченко, який привітавши усіх учасників та тренерів, побажав справедливої перемоги найсильнішій команді.
До привітального слова також приєдналися начальник ВОМСКТ Роман Пілюгін, начальник Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Олександр Шевченко, голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний, голова Кропивницької районної асоціації футболу Ярослав Пилипенко. Також керівники фізкультурно-спортивних організацій за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у нашій громаді та пропаганду здорового способу життя відзначили подяками та грматотою Сергія Левченка, Вікторію Матвєєнко та Романа Пілюгіна. А ще кожна команда отримала подарунок – м’яч від обласної асоціації футболу!
Традиційно під час відкриття змагань відбулося покладання квітів до пам’ятників героїв – земляків сільським головою та капітанами команд.