Відбувся тренінг-семінар з основ запобігання та протидії корупції

13.10.2017

В межах проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні», що реалізується громадською організацією «Школа політичної аналітики» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» у партнерстві з Асоціацією ОТГ ,  сьогодні, 13 жовтня, у Великосеверинівській  об’єднаній територіальній громаді  пройшов семінар-тренінг на тему «Основи законодавства  про запобігання  корупції та конфлікту інтересів». Програма семінару передбачала обговорення актуальних питань та поглиблення знань у напрямку  законодавства з питань запобігання та протидії корупції,  шляхів реалізації антикорупційної політики в України.  Так, учасники семінару, посадові особи органу місцевого самоврядування, установ та організацій громади, інші зацікавлені особи,  мали можливість ознайомитися  з основами антикорупційного законодавства України та особливостями  його застосування, методами запобігання і протидії корупції, теоретичними та практичними основами запобігання та врегулювання конфлікту інтересів тощо. У кінці семінару тренер-викладач  надала учасникам вичерпні відповіді на поставлені запитання  та поділилася   своїм практичним досвідом.