Відбувся звіт директора КЗ “Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр”

20.06.2018

28059109 344373829413351 6994090417831315643 N

20 червня відбувся звіт директора КП «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» Голоти Леоніда Олексійовича.  На зборах були присутні сільський голова Сергій Левченко, секретар сільської ради Анна Коломієць, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Оксана Побережець, завідувач Оситнязької філії Катерина Ситник,  депутати сільської ради, педагогічний та батьківські колективи, громадськість села.  Директор зробив короткий огляд діяльності  навчального закладу у   2017/2018 навчальному році, зупинився на питаннях професійно-кваліфікаційного складу та  науково-методичної  роботи педагогічного колективу, навчально-виховного процесу та позакласної роботи з учнями,  фінансово-господарської діяльності. Розповів  про шкільні будні та свята,  висвітлив досягнення  та  проблеми, які потребують першочергового вирішення. Було відмічено, що на разі  значно покращилася матеріально-технічна база, збільшилася чисельність дітей, залучених до позашкільної освіти, став довшим  час роботи групи продовженого дня,  забезпечено підвіз дітей, якісне харчування та медичне  обслуговування учнів, дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки; надання соціальної підтримки та допомоги дітям із малозабезпечених сімей; дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиття профілактичних заходів щодо попередження правопорушень та  стану дитячого травматизму. Директор школи також  зазначив,  що в майбутньому необхідно продовжувати працювати у напрямку забезпечення  покращення  якості  освітніх послуг, підвищення результативності роботи з обдарованими дітьми, удосконалення мережі Позашкільного центру, покращення  матерільно-технічного оснащення  Оситнязької філії,  а також висловив сподівання  на  підтримку та співпрацю з місцевими органами влади, депутатським корпусом, батьківською громадою села у вирішенні питань освітянської сфери.

Членами лічильної комісії було зазначено, що  93 відсотки громадян, від усіх, хто  приймав участь у голосуванні,  охарактеризували роботу  директора Голоти Л.О. задовільною.