Відкриття меморіальної дошки у Великій Северинці

11.10.2020

У вівторок, 13 жовтня об 10.00 біля приміщення ветеринарної аптеки відбудеться відкриття меморіальної дошки відомому білоруському письменнику Василю Володимировичу Бикову, доля якого міцно пов’язана з нашою Великою Северинкою. «Для меня Ваша Б.Северинка примерно то же, что и деревня, в которой я родился. Здесь родился во второй раз» , — писав Василь Биков. Запрошуємо жителів громади приєднатися до пам’ятного заходу.
Довідково: 1944 року Василя Бикова важко поранили в бою біля Великої Северинки. Майбутнього письменника виходила місцева жителька в своїй хаті. Товариші у степу знайшли лише планшет лейтенанта Бикова. Повідомили рідним, що загинув смертю хоробрих…

Зважаючи на карантинні вимоги, просимо бути в захисних масках та дотримуватися соціальної дистанції. Виконавчий комітет сільської ради