Відсвяткували День Села у Великій Северинці

05.08.2019

село1

Кожен населений пункт України має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минуле, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є відзначення Дня села.

4 серпня великосеверинівці відсвяткували 250 років від першої історичної згадки про Велику Северинку.  Свято розпочалося із спортивних програм: на місцевому стадіоні відбулися  товаристська зустріч з футболу та спортивні змагання серед найсильніших спортсменів Великосеверинівської, Катеринівської, Первозванівської та Соколівської ОТГ. В обідню пору біля сільської школи зібралася малеча. Усі дітлахи мали змогу розважатися на великій надувній гірці, поїздити на автомобілях та пригоститися солодкою ватою, попкорном та морозивом. Аматорські колективи громади привітали земляків піснями, музичними композиціями, присвяченими і Україні, і рідному краю, і рідним батькам. А о 17 годині розпочалася урочиста частина свята. З вітаннями до жителів села звернулися Великосеверинівскій сільський голова Сергій Левченко, виконуюча обов’язки старости Оситнязького старостинського округу Юлія Манукян та депутат сільської ради Альбіна Кладніцька. Висловивши землякам вдячність за працю, любов до землі, участь у становленні і розбудові рідного села, очільники громади побажали всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. А селу — процвітання та стабільного розвитку.
За вагомий особистий внесок у розвиток села, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 250-ї річниці заснування села Велика Северинка подяками від сільського голови були відзначені мешканці села, які активно працювали на благо своєї маленької батьківщини: Шаповалов Олександр Григорович, Гайдайчук Лідія Василівна, Жабокрицький Іван Олексійович, Таровик Олена Андріївна, Чегут Василь Борисович, Карпюк Любов Устимівна та Карпюк Надія Устимівна. Не залишилися без уваги й учасники АТО, найстарша жителька села Агафія Михайлівна Кравченко, наймолодші немовлята, багатодітні матері Цуркану Єлизавета Савівна та Новак Тамара Миколаївна, іменинники Чудінович Марія Петрівна, Явтушенко Олександр, Маєтний Віталій та Пшенична Надія Василівна, яка в цей день святкувала свій золотий ювілей. А ще за сумлінну і творчу працю, високий професіоналізм були відзначені колективи закладу дошкільної освіти «Перлинка», філії Центру культури та дозвілля та аматорського мистецтва, лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр», відділення зв`язку  та директор Центральної бібліотеки Людмила Нікітчук. Окрім теплих слів подяки, адміністрація села вручала всім різноманітні подарунки.

На гарно декорованій сцені мешканців села чекав святковий концерт -для них  підготували чудові вокальні та хореографічні композиції. Артисти академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни», ансамблю «Єлисавет-ретро» та «Групи солістів» обласної філармонії, гурт «Живий звук” та Сергій Колчін радували присутніх своїми яскравими виступами. Окрім концерту гостей та жителів села пригостили святковим короваєм та пирогами. Дійство закінчилося святковою дискотекою.

Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село…