Відтепер зареєструватися на НМТ-2024 можна за допомогою мобільного застосунку Дія

25.03.2024

Відтепер зареєструватися на НМТ-2024 можна за допомогою мобільного застосунку Дія!
Під час створення персонального кабінету абітурієнти мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія для автоматичного заповнення паспортних даних. Для цього важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.
Нагадаємо, що реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу , який розміщується на вебсайті УЦОЯО ➡️ https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt
Відтепер вступники можуть створити персональний кабінет швидше і зручніше за допомогою Дії. Надішліть копію цифрового паспорта через Дію — так персональні дані, необхідні для реєстрації, будуть завантажені до сервісу реєстрації автоматично. Тобто не потрібно буде вручну вводити інформацію про себе та додатково завантажувати копії паспорта та картки платника податків.
Що для цього потрібно?
Крок 1: На сторінці спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» після ознайомлення із запропонованим документами потрібно натиснути на кнопку «Розпочати реєстрацію».
Крок 2: Вибрати опцію «Створити за допомогою Дії».
Крок 3: Натиснути на QR-код або відсканувати його камерою смартфона, на якому встановлено Дію, підтвердити відправлення копії паспорта Дія.Підписом.
Крок 4: У сервісі реєстрації заповнити коротку стандартну форму, у якій зазначити необхідні дані. Зокрема, ввести контакти для зв’язку, обрати предмети й місце проходження мультитесту, якщо ви випускник 2024 року — завантажити довідку з місця навчання, якщо закінчили школу в попередні роки — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту.
Крім цього, для авторизації в персональному кабінеті тепер можна використовувати Дія.Підпис.
Докладніше про реєстрацію на НМТ-2024: bit.ly/4cwDwQz