Відбулася нарада з головами фермерських господарств та керівникам сільськогосподарських підприємств

20.11.2018

Сьогодні, 20 листопада,  під головуванням Великосеверинівського сільського голови Сергія Левченка за участю заступника сільського голови  з господарських питань та охорони праці Михайла Кравченка відбулася нарада  з керівниками фермерських господарств  та сільськогосподарських підприємств громади. Під час заходу були розглянуті  питання щодо   забезпечення  продуктивної співпраці з сільською радою та підготовки статистичної звітності, здійснення органом місцевого самоврядування повноважень  у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення,   створення на території громади  підрозділу добровільної пожежної охорони, належного утримання вулиць і  доріг загального користуванням місцевого значення в зимовий період та забезпечення життєдіяльності населених пунктів під час ускладнення погодних умов тощо. Робоча нарада пройшла у форматі конструктивного діалогу, під час якого були  відпрацьовані відповідні рішення рекомендаційного характеру.