Відзначаємо День пам`яті та примирення

09.05.2019

“Пам`ятаємо. Перемагаємо”. Під таким гаслом  8 травня  на  подвір’ї Великосеверинівської школи відбувся урочистий меморіальний захід із вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО на Сході України, присвячений Дню пам’яті та примирення.  Присутні прикріпили червоні маки, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Перед учнями та гостями виступили голова Великосеверинівської сільської ради Сергій Левченко та директор КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Леонід Голота. Доброю традицією стало відзначати День пам’яті та примирення футбольними змаганнями на Кубок героїв-земляків Тарана Г.О., Литвинова М.Ю., Говорова Ф.І. Зі словами привітання до юних спортсменів звернулися начальник обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Шевченко, голова обласної федерації футболу Віктор Безсмертний, які подарували дітям футбольні м’ячі.

Тетяна Приходько, завідувач Позашкільного центру Комунального закладу «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр»