VII Міжнародна Агропромислова виставка АгроЕкспо-2019

25.09.2019

До  уваги жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій! З 25 по 28 вересня 2019 року у м.Кропивницькому відбудеться VII Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2019».

Організатори виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промислова палата України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Національна академія аграрних наук, Всеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів.

Основною метою виставки є надання можливості компаніям – виробникам продукції для сільського господарства повною мірою представити свою продукцію споживачам з усіх регіонів України.

Тематично виставка «АгроЕкспо-2019» охоплюватиме такі напрямки:
• рослинництво: машини і технології, насіння та засоби захисту рослин;
• тваринництво: племінні тварини, обладнання ферм, корми та ветеринарія;
• переробка і зберігання сільськогосподарської продукції;
• транспорт і спецтехніка для сільського господарства;
• будівництво промислових і цивільних об’єктів в сільському господарстві;
• енергозбереження та альтернативні джерела енергії в сільському господарстві;
• екологія: утилізація та переробка відходів сільськогосподарського виробництва;
• виставка автомобілів AutoLand (Автоленд);
• спеціальні заходи та бізнес-форуми;
• конференції, консультації фахівців.

А ще в рамках виставки пройдуть традиційний «Покровський ярмарок» та розважальні заходи. Адреса: м.Кропивницький, вул. Мурманська, 8, Громадський транспорт:Автобус: 274, 113 (у дні виставки), Експрес:Автобус: Автовокзал №2 – “АгроЕкспо”