Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації ім. Героїв Крут запрошує на навчання

333

Оголошується набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) імені Героїв Крут (м. Полтава), серед випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти (інтернатів тощо) і професійно-технічних училищ.

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ м.Полтава) у 2024 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: українська мова та математика, і на вибір фізика або історія України), що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді та в умовах, коли здати онлайн-тест було неможливо, або результат виявився незадовільний.

Коледж здійснює підготовку фахівців (юнаки та дівчата) за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр” для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України за спеціальностями:
122 «Комп’ютерні науки»: Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки;
172 «Електронні комунікації та радіотехніка»: Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку.

Переваги коледжу:
1. Спеціальності повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 – Комп’ютерні науки, спеціальність 172 – Електронні комунікації та радіотехніка.
2. Безкоштовне навчання.
3. Можливість вступу незалежно від балів з мультипредметного тесту, тільки за результатами вступного іспиту (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України).
4. Обов’язкова стипендія всім незалежно від рівня навчання (хто навчається добре та відмінно – відповідно підвищена стипендія на 25, 50 відсотків).

5. Повний пакет забезпечення.

6. Обов’язкове 100 працевлаштування (держзамовлення МОУ), додаткові виплати (мат. допомога на оздоровлення під час відпустки, за скрутне становище, компенсація відряджень тощо)
7. Можливість набути статусу УБД (після випуску; додаткові пільги на майбутнє).
8. Диплом ВІТІ (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації).
9. Можливість подальшого навчання на старших курсах на вищі ступені (ВІТІ, ЖВІ, ХНУПС, ДУТ, багато інших закладів), для отримання офіцерського звання, вищої посади.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут в 2024 році завантажити

Перелік документів необхідних для вступу до вищих військових навчальних закладів

1. Заява призовника – 1 шт. (заповнюється в РВК)
2. Автобіографія (оригінал) – 2 шт.
3. Характеристика (оригінал) – 1 шт.
4. Копія свідоцтва про народження (завірено нотаріально) – 1 шт.
5. Копія паспорта (1,2,10,11 сторінки) – 1 шт.
6. Копія табелю за 11 кл. (завірено нотаріально або школою) – 1 шт.
7. Довідка про склад сімї (з печаткою ЖЕКу або домоуправління КЕЧ) – 1 шт.
8. Копія індифікаційного коду – 1шт.
9. Картка медичного огляду – 1 шт. (видається в РВК)
10. Медична довідка про проходження обов’язкового попереднього та періодичного психіатричних наглядів (облікова форма МОЗ України №122) – 1 шт.
11. Сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (облікова форма МОЗ України №140/0) – 1 шт.
12. Аналізи: крові РМП, крові РОЕ, ЕКГ, сечі, аналіз крові на ВІЧ, група крові, аналіз крові на гепатит «В», «С».
13. Фото 3*4 – 8 шт.
14. Довідка з МВС за місцем проживання про непритягання до кримінальної та адміністративної відповідальності.
15. Конверти з маркою – 2 шт.
16. Приписне свідоцтво.

Додаткову інформацію і правила прийому можна завантажити та ознайомитися за посиланням: у хмарному сховищі: http://bit.ly/kolledge (Відеоматеріали, умови вступу, оголошення, перелік документів).

Замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію можна в телеграм-боті @VKSS_VITI_BOT

Контактні телефони: (0532) 53-67-13 (комутатор), 3-12-02 (добавочний);
моб.тел. (068) 972 97 52 – цілодобово;