Вітання сільського голови Сергія Левченка

09.11.2022

Шановні працівники будинків культури та сільських клубів, аматорські колективи та майстри народного мистецтва! Усією громадою вітаємо вам з вашим професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Ваша праця завжди на виду: без вас не обходиться жодне свято, ви згуртовуєте нашу громаду і своєю щоденною роботою забезпечуєте духовне буття земляків, зберігаєте та примножуєте культурні скарби нашого рідного краю. А завдяки участі у численних фестивалях та конкурсах ви робите ім’я нашій громаді. Тож дякую вам за вашу культурно-просвітницьку діяльність, творчість, оптимізм та натхнення! Бажаю вам миру, тепла у серці, міцного здоров’я, нових творчих здобутків, реалізації мистецьких проектів! Нехай те, що ви даруєте людям повертається вам сторицею. Зі святом!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко