Вітання сільського голови Сергія Левченка

24.08.2021

Шановні жителі  Великосеверинівської  громади!  Прийміть найщиріші вітання із національним святом  – Днем незалежності України!  Новітній історії Україні виповнюється 30 років. Це молодий вік, але ми маємо багатовіковий літопис, нескінчену українську  жагу до волі та незалежності, а головне – свободу,  яка є нашою спадщиною та здобутком. У День народження держави віддамо дань пам’яті цілим поколінням наших предків, що творили націю і боролися за державність, вшануємо Героїв, які виборюють нашу свободу сьогодні. Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, нескореність та патріотизм. Але  ми не просто віримо, ми твердо знаємо, що спільними зусиллями, наснагою,  працею та    прагненнями ми обов’язково здолаємо всі перешкоди на шляху  творення майбутнього України.

Дорогі земляки! Від щирого серця  бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, мудрості,  добра  та щедрої долі! Всім нам миру в країні і в душі, згуртованості і небайдужості, єднання заради процвітання України та громади!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко