Вітання сільського голови Сергія Левченка

08.09.2021

Село насправді зігріває душу кожного з нас, і де б ми не були, ми завжди пам’ятаєте про свою малу Батьківщину. Рідна батьківська земля. Рідні Високі Байраки… Живе село… Не одну сотню літ зустрічає світанок, проводжає день, вітає нас неповторним ароматом запашних трав, відзначає свій день народження…
Шановні жителі села Високі Байраки! Вітаю вас з Храмовим Святом – Днем памʼяті святих мучеників Адріана і Наталії та Днем вашого села! У це величне престольне свято храму прийміть найщиріші вітання! Бажаю вам міцного здоров’я, сердечного родинного тепла, щастя, добра і достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, а ці свята єднають вас та оберігають кожного з вас на дорозі правди та порозуміння. Хай ваша невтомна, плідна праця колоситься рясним урожаєм та буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Хай кожен наступний день буде зігрітий надією, повагою та любов’ю рідних і близьких. Бережіть, шануйте і любіть своє село, розвивайте та примножуйте славні його  звичаї та традиції! Зі святом вас!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко