Вітання сільського голови Сергія Левченка

29.09.2023

Напередодні Дня працівників освіти щиро вітаю освітянську родину Великосеверинівської громади з професійним святом! Велика шана і дяка вам, шановні освітяни, за вашу невтомну працю, за наставництво за те, що день у день вкладаєте свою душу у виховання наших дітей, віддаєте їм свої знання, радієте їх перемогам, вчите долати труднощі, вселяєте впевненість у власних силах. А ще усі ви разом долаєте тяжкі випробування, викликані війною, та продовжуєте нести людям добро. Вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Тож нехай ніколи у вашій діяльності вас не покидають наснага і креатив, терпіння та енергія!
Бажаємо вам, шановні вчителі, здоров’я, миру, перемоги, доброї долі, нових професійних досягнень, вдячності і глибокої поваги. І за жодних обставин не втрачайте віру, любов до дітей і надію на краще.
Сергій Левченко, сільський голова