Вітання сільського голови Сергія Левченка

01.10.2023

Сьогодні для кожного українця особливий день. Під Покровом Пресвятої Богородиці ми вшановуємо НЕЗЛАМНИХ, хто бореться за незалежність Батьківщини, хто б’ється за рідну землю та український народ, хто боронить наше життя, хто наближає Перемогу, хто має високе звання ЗАХИСНИКА української землі!
Дорогі наші захисники! Усією громадою дякуємо вам за щоденний героїзм, за відданість і служіння українському народові, за невтомне бажання захищати нашу Україну! Дякуємо за ніч, що минула. Дякуємо за ранок, що настав… Бажаємо вам козацького здоров’я, незламної волі, надійного тилу та Перемоги над ворогом! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а Присвята Богородиця хай вкриває вас своїм покровом у найскладніші миті!
Вічна пам’ять полеглим воїнам Героям… Згадаємо поіменно наших земляків – Героїв, які ціною власного життя захистили нас і нашу Україну. Бузуляк Анатолій Віталійович, Крадожон Роман Павлович, Радзієвський Юрій Леонідович, Яловець Євген Андрійович, Жигулін Василь Вікторович, Ременчюс Давид Михайлович, Тарапака Андрій Олександрович, Гусак Юрій Валентинович, Тойбахтин Альберт Олександрович, Талда Сергій Володимирович, Ярмошевич Ігор Павлович, Фабрика Олександр Петрович, Бельніцький Владислав Федорович, Чернов Петро Олексійович, Приходько Андрій Геннадійович, Терещенко Олег Олександрович, Бак Марина Юріївна, Пухальський Євген Миколайович, Говорунець Євгеній Едуардович, Явтушенко Євген Вікторович, Дубоніс Олександр Анатолійович, Цуркану Олександр Георгійович, Лемський Леонід Анатолійович, Топор Роман Вікторович, Марштупа Артем Русланович. Їх імена вже навічно закарбовані в наших душах та серцях … Низький уклін рідним за справжніх синів і доньку України. Не пробачимо. Ніколи.
Маю нагоду висловити слова вдячності та вітання усім жителям громади за вашу всебічну щоденну допомогу ЗСУ! Миру нам! Разом ми вистоїмо і переможемо!
Слава Україні!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко