Вітання сільського голови Сергія Левченка

04.10.2020

День вчителя 2018: історія і традиції свята | Новини Дивись.info

Шановні вчителі, працівники освітянської ниви!

Щиро вітаю вас  з   професійним святом –   Днем працівників освіти! Кожен з вас, обравши педагогічний фах та взявши  на себе величезну відповідальність за навчання і виховання дітей, відповідає за право носити почесне звання  Педагога та  заслуговує на слова глибокої  подяки. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Тож прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, педагогічну майстерність, самовіддану працю,  творчий пошук і  щедрість душі! Бажаю вам, дорогі освітяни,   міцного здоров’я, щасливої долі,  безхмарних днів,  натхнення та нових педагогічних звершень на благо рідної громади! Нехай засіяна вами освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги у житті!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко