Вітання сільського голови Сергія Левченка

Шановна Великосеверинівська громада!

14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва ми вшановуємо усіх, хто носить високе звання Захисника України! Упродовж століть українські землі від ворогів захищали відважні воїни української землі. І сьогодні ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив та боронить честь рідної землі, свободу і незалежність Батьківщини, мужньо стоїть на захисті нашої держави та схиляємо голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.
Шановні наші захисники! Шановні ветерани, учасники бойових дій, військовослужбовці! Щиро вітаю вас з Днем захисника України! Висловлюю вам велику вдячність і повагу за самовіддане служіння Україні! Ваш патріотизм і мужність дарують нам спокій та упевненість у завтрашньому дні, надію на щасливе мирне життя у вільній країні. Бажаю вам козацького здоров’я, незламної волі, твердої віри у світле майбутнє, родинного тепла та надійного тилу! Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших дітей, задля процвітання нашої громади та рідної України! Мирного неба над головою усім нам!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко