Вітання сільського голови Сергія Левченка

07.12.2020

Шановні депутати,  працівники Великосеверинівської сільської ради, ветерани місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас  з Днем  місцевого самоврядування! Це свято займає почесне місце у переліку дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Саме   нам з вами випала відповідальна місія – представляти інтереси громади та  захищати її право на повноцінний розвиток і добробут. З нагоди професійного свята висловлюю  вдячність депутатам та  колективу  сільської  ради за  щоденну працю та відповідальність, професійність,  активну громадську позицію.    Висловлюю щирі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування  за вашу роботу та  особистий  вклад в становлення та розвиток громади. Від щирого серця бажаю  усім міцного здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а  людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за працю.

З повагою, сільський голова Сергій Левченко