Вітання сільського голови Сергія Левченка аграріїв із професійним святом!

15.11.2020

Шановні працівники та ветерани сільського господарства Великосеверинівської громади!
З почуттям особливої поваги і вдячності щиро вітаю вас, мужніх, цілеспрямованих і самовідданих людей, справжніх трудівників та дбайливих господарів, із професійним святом!
Вдячний вам за вашу працю, відданість сільськогосподарській справі та рідній землі, підтримку і допомогу, за всі добрі справи, які ви робите для нашої громади. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя усі ваші плани та задуми, а нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, миру, оптимізму, стабільності та нових досягнень!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко