Вітання сільського голови Сергія Левченка з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники культурної ниви Великосеверинівської ОТГ!
Прийміть щирі вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Всі ви, працівники будинків культури та сільських клубів, аматорські колективи та майстри народного мистецтва, своєю щоденною працею несете людям позитив та радість, робите вагомий внесок в культурний розвиток громади, зберігаєте та примножуєте культурні надбання нашого рідного краю. Дякую вам за вашу майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Бажаю кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі, міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя, нових творчих здобутків. невичерпного натхнення! Нехай те, що ви даруєте людям повертається вам сторицею.
З повагою, сільський голова Сергій Левченко