Вітання сільського голови Сергія Левченка з Днем захисту дітей!

01.06.2021

Діти –це наш найдорожчий скарб і наше майбутнє. І саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля маленької людини. Впевнений, що ми зробимо все, щоб наші діти росли здоровими, щоб їх дитинство було радісним і щасливим, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити в життя свої мрії. Шановна громадо! Сьогодні, у перший день літа вітаю усіх зі святом добра і тепла – Днем захисту дітей! Дорогі діти! Щиро бажаю вам здоров’я, мирного неба, щасливої долі і батьківського захисту! Будьте щасливими, талановитими та радуйте нас своїми успіхами! Дякую всім, хто завжди поруч з дітьми – батькам, вчителям, вихователям, соціальним працівникам, тренерам, людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ви виховуєте достойних українців! Бажаю вам здоров’я, наснаги та батьківської мудрості! Зі святом!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко