Вітання сільського голови з Днем захисників і захисниць України

14.10.2021

14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва,  ми вшановуємо усіх,  хто має високе звання ЗАХИСНИКА України.  Усіх, хто не зрадив Присязі, хто боронив та боронить нашу країну сьогодні, хто в той чи інший час і спосіб віддав свої знання, силу, мужність,  професіоналізм справі захисту нашої держави.  Шановні  захисники української землі! Усією громадою  дякуємо кожному з вас за відданість і  служіння українському народові,  внутрішню силу та   патріотизм,  невтомне бажання захищати нашу  незалежну Україну. За те, що даруєте  нам  упевненість у завтрашньому дні та  надію на щасливе мирне життя у вільній країні. Щиро вітаю  наших захисників і захисниць  та бажаю вам козацького здоров’я, незламної волі, родинного тепла і надійного тилу! Нехай з вами завжди буде людська повага,   правда і перемога задля щасливого майбутнього нашої громади та рідної України! Мирного неба над головою усім нам!

З повагою, Великосеверинівський сільський голова Сергій Левченко