Вітання сільського голови з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2021

Шановні жителі Великосеверинівської громади! Дорогі ветерани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей святковий день ми знову і знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року та з глибокою повагою згадуємо тих, хто в тяжких випробуваннях та стражданнях здобув перемогу над фашизмом заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. Вшановуємо пам’ять усіх, хто поліг смертю хоробрих на полі бою, у партизанських загонах, загинув в окупації чи таборах смерті. Схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків, чиє життя забрала війна. У пам’яті назавжди залишаться подвиги дідів і прадідів та тих, хто в повоєнний час відновлював країну, міста та села.
Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! У світлий день всіх поколінь, що об’єднує батьків та дітей, ветеранів та молодь, всіх жителів нашої громади, бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та злагоди, шани, мирного неба та віри у славне майбутнє рідної країни! Доземний уклін живим і вічна пам’ять загиблим!
З Днем Перемоги!
Сільський голова Сергій Левченко