Вітання з Днем села Созонівка

11.09.2021

Шановні жителі села Созонівка!
Від щирого серця вітаю вас з нагоди Дня вашого села – світлого родинного свята, що символізує любов до рідного краю, його історії, повагу до пращурів та надію на світле майбутнє наших дітей і майбутніх поколінь. У цей святковий день кожен з вас відчуває себе частиною великої родини, історію якої творили та продовжують творити покоління працьовитих, талановитих, щирих людей, які вболівають за свою малу Батьківщину, не міняють її традиції, примножують здобутки і відверто радіють її успіхам.
Бажаю усім вам міцного здоров’я, мирного неба, добра і достатку, родинного затишку та людського тепла на довгі роки. Нехай живе, розвивається, процвітає ваша рідна Созонівка та залишається для вас священним місцем, куди завжди хочеться повертатися. Бережіть і шануйте своє село. Бо воно насправді зігріває душу…
З повагою, сільський голова Сергій Левченко