Вітаємо Герасименка Олександра Миколайовича з 80-річним ювілеєм!

20.07.2018

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає             з 80-річчям голову Великосеверинівської      первинної організації ветеранів України    Герасименка Олександра Миколайовича!

Шановний Олександре Миколайовичу!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого 80-річного ювілею та подяку за Вашу багаторічну працю, вагомий особистий внесок щодо соціального захисту  ветеранів та людей похилого віку і  активну життєву позицію. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я,  невичерпної енергії, людської поваги, наснаги та терпіння, здійснення усіх мрій та сподівань. Хай рушниками добра і любові щедро стелить Вам життєву дорогу Ваша доля. Нехай здійсняться всі Ваші задуми і кожен день буде осяяний почуттям любові і поваги близьких людей.  Нехай  Вас завжди  зігріває віра у краще майбутнє, щира любов та відданість .

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай удача, радість і достаток
Летять до вас, немов вишневий цвіт,
Життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

З повагою,  сільський голова Сергій Левченко, апарат сільської ради