Вітаємо Голоту Леоніда Олексійовича!

настя

Колектив Великосеверинівської  сільської ради щиро вітає з Днем народження директора комунального закладу “Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів “Позашкільний центр” Голоту Леоніда Олексійовича!

Шановний Леонід Олексійович!

У цей день  прийміть щирі й теплі поздоровлення та найкращі побажання! Ми знаємо і шануємо Вас, як людину наполегливу і цілеспрямовану, яка своєю особистою позицією сприяє розвитку освіти на території  Великосеверинівської громади. Вас поважають як людину, цінують як професіонала, бо Ви володієте великою витримкою, даром спілкування з людьми, вмінням іти до  цілей. Бажаємо Вам міцного здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Нехай Ваша життєва позиція та  професіоналізм  принесуть Вам заслужену шану і повагу.

З повагою,  сільський голова Сергій  Левченко, колектив сільської ради