Вітаємо Губську Ольгу Миколаївну!

15.02.2018

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає з 35-річчям керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу

Губську Ольгу Миколаївну!

Шановна Ольго Миколаївно!

З нагоди Вашого ювілейного дня народження прийміть  найщиріші побажання    міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, кохання, сімейного щастя   та добробуту у Вашій оселі.   Хай у Вашому житті завжди панують мир, злагода,   оптимізм, мудрість та всілякі гаразди!  Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії до майбутніх перспектив! Хай віра, надія та любов завжди будуть  вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Усі найкращі побажання
Сьогодні — в вашу честь:
Натхнення, успіхів, кохання,
Чудових перехресть,
Сміливих планів, мрій здійснення,
Щодня родинного тепла.
Щоби здоров’я й довголіття
В долонях доля піднесла!

З повагою сільський голова Сергій  Левченко, депутатський корпус, апарат сільської ради