Вітаємо Коломієць Анну Сергіївну!

день нард3

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає секретаря  сільської  ради Коломієць Анну Сергіївну з днем народження!

Шановна Анно Сергіївно!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Бажаємо щоб не тільки сьогодні, а  й усе життя,    все неможливе здійснювалося, а задумане ставало реальністю. Нехай перед Вами будуть дороги без пробок, а з тупиків завжди знаходився вихід.  Успіхів Вам безмежних, творчих реалізацій і відповідальних рішень на користь Великосеверинівської громади.

Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, депутатський корпус,  апарат сільської ради