Вітаємо Коломієць Анну Сергіївну!

10.06.2020

губська 1

Колектив Великосеверинівської  сільської  ради  щиро вітає з днем народження секретаря  сільської  ради Коломієць Анну Сергіївну!

Бажаємо Вам, шановна Анна Сергіївна,  міцного здоров’я та щасливої долі,  професійних  звершень та успішних справ, удачі та оптимізму!  Бажаємо, щоб кожен день у Вашому житті був насичений яскравими та цікавими подіями і тільки позитивними новинами! Нехай у всіх справах Вас  супроводжує успіх, а найсміливіші ідеї та плани легко втілюються у життя.  Нехай у Вашому домі панує злагода та добробут, а в душі живе любов!Користуючись приємного нагодою, висловлюємо Вам щиру подяку за професіоналізм, працьовитість, відданість справі та  тверду життєву позицію. Нехай завжди поруч з Вами буде підтримка колег  та рідних!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, колектив сільської ради