Вітаємо Коломієць Анну Сергіївну!

др

Великосеверинівська  сільська  рада, депутатський корпус та виконавчий комітет  щиро вітають з днем народження секретаря сільської  ради, депутата  Коломієць Анну Сергіївну!

Шановна Анна Сергіївна! Прийміть наші  найщиріші вітання! Бажаємо Вам міцного  здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя,  життєвих гараздів,  невичерпної  енергії та невтомності у Вашій щоденній праці на благо жителів нашої громади! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, а у серці – світло від людської вдячності. Хай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, колектив сільської ради, депутатський корпус