Вітаємо Коробко Інну Миколаївну!

1860

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає з днем  народження  начальника фінансово-економічного відділу Коробко Інну Миколаївну!

Шановна Інна Миколаївна! Щиро вітаємо Вас  з днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, великого людського щастя, сімейного добробуту та злагоди, щирих та добрих друзів, успіхів у всіх починаннях та творчого потенціалу. Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, і його нові сторінки заповнювалися тільки  яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Успіхів у  всіх Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм і  удача, хай  завжди збуваються  Ваші найзаповітніші мрії і бажання!  З днем народження!

З повагою сільський голова Сергій Левченко, апарат сільської ради