Вітаємо Косарчук Лідію Георгієвну!

букет

Колектив Великосеверинівської сільської  ради щиро вітає з Днем народження начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Косарчук Лідію Георгіївну!

Шановна Лідія Георгіївна!

Сердечно вітаємо Вас  з Днем народження! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, миру і благополуччя. Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій! Хай здійснюються  всі Ваші заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Нехай  завжди зігріває Вас людське тепло і вдячність за добрі справи.

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, колектив сільської ради