Вітаємо Кравченка Івана Павловича з 95-річним ювілеєм!

01.05.2018

крпавченко

Довгожителі – це жива історія нашої громади. Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами після воєнної відбудови.

95 років − такий поважний ювілей сьогодні, 1 травня, відзначає  житель села Велика Северинка  ветеран Другої світової війни Іван Павлович Кравченко. Народився  в сім`ї простих селян, разом з дорослими  у дитинстві зазнав та відчув на собі лихо голодомору та з молодих літ  почав працювати у колгоспі. А коли розпочалася Друга світова разом з односельцями переганяв  колгоспну худобу за Дніпро. У січні 1944 року під час визволення села, показуючи  дорогу солдатам   визволителям,  Іван Павлович був тяжко поранений. В нелегкі  післявоєнні роки Іван Павлович приймав активну участь у розбудові  села та колгоспу, невтомно працював на різних роботах та неодноразово був відзначений  за самовіддану працю.

Вельмишановний Іване Павловичу! Сьогодні ми маємо щасливу нагоду сердечно привітати Вас із ювілейним Днем народження! 95 років — це велика цифра, що зовсім трохи відокремлює Вас від вікового ювілею. У цей день  виcловлюємо Вам  глибоку шану та  щиро схиляємося перед Вашою мудрістю. Зичимо Вам, дорогий наш ювіляре,  здоров’я,   сили духа, витримки та довголіття.  Нехай Ваш життєвий шлях і в подальшому буде увінчаний миром і добром.

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради.