Вітаємо Кравченка Михайла Васильовича!

16.07.2019

троянди

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає з днем  народження  заступника сільського голови, депутата сільської ради Кравченка Михайла Васильовича!

Шановний  Михайло Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я,  родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому,  оптимізму й  підтримки у всіх Ваших добрих починаннях, довгих та щасливих років!  Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів, а  Ваша життєва позиція та професіоналізм   приносять Вам заслужену шану і повагу. Нехай Вам щастить у намірах та задумах, а невичерпна життєва енергія, удача, успіх і везіння хай стануть незмінними спутниками Вашої долі.

З повагою,  сільський голова Сергій Левченко,  апарат сільської ради, депутатський корпус