Колектив Великосеверинівської сільської ради щиро вітає з днем народження депутата сільської ради Кравченка Михайла Васильовича!
Шановний Михайло Васильовичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку і тепла, оптимізму, вірних друзів та надійних партнерів! Хай вірна удача супроводжує кожен день Вашого життя, а доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією та радістю сьогодення! Нехай на Вашому життєвому шляху не буде ніяких перешкод, а сонце завжди яскраво світить у Вашому домі!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко, колектив сільської ради, депутатський корпус