Вітаємо Олійник Алевтину Володимирівну !

Косарчук

Колектив Великосеверинівської  сільської  ради щиро вітає з днем народження завідувача Великосеверинівської лікарської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини      Олійник Алевтину Володимирівну!

Шановна Алевтина Володимирівна!

Щиро вітаємо Вас  з Днем народження! Лікар-практик, який постійно працює з пацієнтами, підтримує і рятує життя людей, повинен бути не тільки відмінним медиком. Для такої роботи повинно вистачати сили волі, терпіння, самовпевненості, твердості і милосердя. Все це у Вас  є!  Тож дякуємо Вам за професіоналізм, тактовність, чуйність, повагу до пацієнтів, за Ваш щоденний подвиг! Бажаємо Вам   міцного здоров’я, невичерпних  сил і енергії,  натхнення і особистого  щастя. Хай щедрою буде до Вас доля, а Вaше серце хай зiгрiває довга людська пам’ять та  довiра!

З повагою, сільський голова Сергій Левченко, колектив сільської ради