Вітаємо переможців Чемпіонату зі спортивного туризму

04.10.2021

Команда Великосеверинівської громади у складі Ушакова Івана, Горденка Андрія, Жабокрицької Христини, Голуб’євої Марії, Ірини Семенчук, Ангеліни Копанчук та Віталія Дубового 01-03 жовтня брала участь у змаганнях відкритого Чемпіонату Суботцівської громади зі спортивного туризму серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти. Серед 13 команд наші спортсмени досягли високих результатів: на дистанції “Командна смуга перешкод” команда 2005-2007 р.н. посіла ІІ місце (в загальнокомандному заліку ІІІ місце), Копанчук Ангеліна в особисто-командних змаганнях посіла ІІІ місце в групі 2004 і старші. Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань та бажаємо вам нових досягнень та успіхів! Пишаємося вами!