Вітаємо переможців, учасників третього (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників!

01.03.2024

Завершено   третій  (обласний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  2023/2024 навчального року. Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Кіровоградської військової обласної адміністрації, дотримуючись заходів безпеки та технічних вимог, починаючи з 20 січня і завершуючи 25 лютого поточного року, у дистанційному форматі на базі Великосеверинівського закладу дошкільної освіти  “Перлинка” був успішно проведений третій етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Складною, але успішною була підготовка до цих олімпіад.
Так, 12 предметних олімпіад проходили  в укритті ЗДО “Перлинка”  з дотриманням усіх діючих вимог, . На визначеному майданчику були  створені відповідні комфортні умови,  збільшена швидкість інтернету до 100 Мбіт/с та  підготовлені робочі місця для учасників.
Тож дякуємо  усім працівникам Великосеверинівської  «Перлинці», відповідальному фахівцю Валентині Музиченко за організацію та проведення олімпіад,  вчителям  Аліні Бондарь та  Валентині Криволаповій  за  технічний супровід,  водію Олегу Томчуку за  вчасне  підвезення учасників олімпіад. Внесок кожного зіграв свою величезну роль!
Кожна олімпіада мала свою специфіку виконання завдань: написання теорії, практика, робота з тестами, експериментальна форма, живе спілкування з членами журі… Учасники олімпіад гідно подолали стрес зовнішнього відеозапису та постійного відеоспостереження за їх роботою і показали, що можуть працювати при будь-яких умовах, що зміцнило їхню впевненість у собі!
Усією громадою вітаємо переможців, учасників третього (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників! Переможцям та учасникам щиро  бажаємо успішного навчання та нових досягнень, їх  викладачам –  безмежної наснаги!  Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень!
Пишаємося усіма і кожним.   Це ще один крок до зростання престижу нашої громади.
Дякуємо нашим захисникам і мирного неба нам усім!
За інформацією сторінки Фейсбук “Освіта Великосеверинівської Сільської Ради”