Вітаємо Поповічева Володимира Сергійовича!

11.01.2018

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає з днем народження  Поповічева Володимира Сергійовича – депутата сільської  ради!

Шановний Володимире Сергійовичу !

  Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Великосеверинівської об’єднаної територіальної  громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

     Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай      Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.     Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

 З повагою сільський голова Сергій  Левченко, депутатський корпус сільської ради