Великосеверинівська сільська рада щиро вітає з днем народження депутата сільської ради – Салова Сергія Віталійовича!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо громади! Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!
З повагою сільський голова Сергій Левченко, депутатський корпус сільської ради