Вітаємо Таровика Андрія Петровича!

07.01.2018

Великосеверинівська сільська  рада щиро вітає з днем народження  Таровика Андрія Петровича – депутата сільської  ради!

Шановний Андрію Петровичу!

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки та  приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Бажаємо, щоб Ваша праця на благо Великосеверинівської  громади була завжди цікавою й результативною! Нехай у Вашому серці ніколи не згасає вогник любові до рідної землі, а постійними супутниками Вашого  життя будуть мир,   злагода у душі, доброта у серці,  мудрість і виваженість  у Ваших  справах.

З повагою сільський голова Сергій  Левченко, депутатський корпус сільської ради