Вітаємо учасників військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Джура

4-5 травня 2018 року на базі Катеринівської ОТГ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли участь 5 команд з Катеринівської та Великосеверинівської об’єднаних територіальних громад.  Про це йдеться на офіційному сайті відділу освіти, мололі та спорту, культури та туризму сільської ради.   Два дні змагань для всіх учасників були цікавими та насиченими. Результати запеклої боротьби: «Мамайські вовки» – ІІ місце; «Інгульські козаки» – почесне ІV загальнокомандне місце. Втомлені, але задоволені, з подарунками, нагородами, дипломами та грамотами: палатки, карімати, спальники, туристичне спорядження, казанки для приготування їжі на вогнищі, чашки з логотипом «Джура»!

Всі учасники проявили сміливість, мужність, кмітливість, показали себе справжніми патріотами України! Дякуємо Катеринівському сільському голові Т.Терещенко, відділу освіти, молоді та спорту, культури, культурної спадщини та охорони праці Катеринівської ОТГ: Я.Цибі, Д.Ралку, директору Олексіївської ЗШ І-ІІІ ступенів В.Токар, Великосеверинівському сільському голові С.Левченку, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Великосеверинівської сільської ради О.Побережець, методисту В.Матвєєнко, спонсору С. Дапринді, учасникам АТО – суддівській колегії О.Дудці, С.Садовенку, працівникам Червоного хреста, колективам закладів загальної середньої освіти Л.Голоті та К.Ситник за якісну організацію, підготовку та активну участь у грі «Сокіл» («Джура»)!

Бажаємо нових перемог на обласному етапі гри!

Джерело: http://osvita.ucoz.net