Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

23.08.2018

прапор

Шановні жителі Великосеверинівської обєднаної територільної громади!
Вітаємо вас з Днем Державного Прапора України! Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Наш прапор – це символ суверенітету, свободи і незалежності, слави і відродження України.  Під рідним прапором – оберегом,  що наповнює серце почуттям патріотизму та любові до Батьківщини,  український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.  З ним ішли у бій, за нього віддавали життя.  Нехай завжди над Батьківщиною гордо майорить синьо-жовтий стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу! То ж вітаємо вас зі святом! Щиро бажаємо усім  міцного здоров’я, мирного неба над головою, мудрості, добробуту у сім’ях, благополуччя.

Виконавчий комітет сільської ради