Вітаємо жителів села Оситняжка з Днем села!

30.09.2017

Шановні жителі села Оситняжка!

Сьогодні ми всі разом з вами відзначаємо  День вашого села. День села  – це особливе свято. Це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Це  родинне свято, бо саме  у такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. Це  спільне свято всіх, хто своєю працею, творчістю, активною життєвою позицією творить його історію та продовжує його життя.

Шановна громада! У цей святковий день від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем села! Насамперед висловлюю всім вам  слова глибокої вдячності за любов та вірність рідному селу. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення мрій на краще майбутнє вашого села та всієї Великосеверинівської громади! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а щастя та добробут живуть на кожній вулиці села, у кожному домі, у кожній родині. Хай квітне ваша рідна Оситняжка!

З  повагою сільський голова Сергій Левченко