Вітаємо жителів села Підгайці з Днем села!

23.09.2017

Шановні жителі села Підгайці!

Сьогодні ми всі разом з вами відзначаємо  День вашого села. День села  – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. День села – це спільне свято всіх, хто своєю працею, творчістю, активною життєвою позицією творить його історію та продовжує його життя. День села – це родинне свято, бо саме  у такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини.

Шановні земляки! У цей святковий день від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом та  висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селу. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на краще майбутнє вашого села та всієї Великосеверинівської громади! Щоб над вами завжди було мирне небо, а  кожний    наступний день був  зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці села, у кожному домі, у кожній родині. Хай квітнуть ваші рідні Підгайці!

З  повагою,  сільський голова Сергій Левченко