Витяг з Рішення №560 від 31 січня 2017року

від 31 січня 2017 року

№   560

с.Велика Северинка
Про внесення змін до рішення
шостої сесії сьомого скликання
№176 від 26 травня 2016 року

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України від 20.12.2016 року №1791-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році,” та інформації сільського голови Левченка С. В.
СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до п.4 пп. Д а саме:
Ставка податку на земельні ділянки товарного сільськогосподарського виробництва (паї) грошова оцінка яких проведена:
-для фізичних осіб в розмірі 0,95% нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рік з урахуванням коефіцієнтів індексації;
-для юридичних осіб в розмірі 1% нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рікз урахуванням коефіцієнтів індексації;
2.Внести зміни до п.4 пп. Е а саме:
Ставки податку на земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, що перебувають в постійному користуванні суб’єктів господарювання:
-рілля — 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
3.Внести зміни до п.5 а саме:
Встановити наступні ставки податку на земельні ділянки комунальної власності грошову оцінку яких не проведено за межами населених пунктів:
-рілля — 0,8% від нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по Кіровоградській області;
-сіножаті 0,3% від нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по Кіровоградській області;
-пасовища 0,3% від нормативної грошової оцінки 1 га ріллі по Кіровоградській області;

Сільський голова С. Левченко
Секретар Великосеверинівської сільської ради Г. Коломієць