Візит польської делегації до Великосеверинівської громади

20181130 105422

Наприкінці минулого тижня в рамках проекту «Нові об’єднані громади — як успішно управляти місцевим розвитком» сільську раду відвідали Павел Прокоп, голова Правління Фундації Менеджерських ініціатив, радник мера Любліна та  Богдан Юрчук, консультант Фундації Менеджерських ініціатив. На зустріч із поляками завітали керівництво та фахівці сільської ради,  працівники закладів освіти, бібліотечних установ. Функціонування закладів освіти, місцевий економічний розвиток,  організація функціонування комунального господарства, туристичний потенціал  – далеко не повний перелік питань, які розглядалися під час зустрічі. А ще цього разу  у рамках візиту   ознайомилися з  практикою роботи Маловисківської ОТГ, яку представив її голова Юрій Гульдас. Кількість запитань під час спілкування  стала свідченням важливості такої зустрічі. Саме такий формат співпраці  – реальний шанс перейняти досвід, отримати конкретні напрацювання, обговорити актуальні проблеми та розглянути можливі шляхи їх вирішення.