Візит співпраці у Люблінське воєводство

19.06.2018

польша

В рамках проекту «Нові об’єднані  громади – як успішно управляти місцевим розвитком» закінчився тижневий ознайомчий візит  до Люблінського воєводства Польщі представників Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади  – Сергія Левченка, голови ОТГ,   та Людмили Колісник, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку  та звітності. Разом з колегами ще з 7 областей, які стали партнерами в реалізації вищеназваного проекту,    вони ознайомилися з  кращими практиками польських гмін (громад)  щодо ведення та розвитку сфер  комунального господарства, освіти, культури , соціального захисту тощо. В перший день відвідали  гміну Конопніца, де ознайомилися з інфраструктурою та роботою добровільної  рятувальної  служби, відвідали школи,  заклади культури тощо. Далі було знайомство з гмінами Госьцєрадув, Адамув, Белжиц, Людвін,  де учасники зустрічалися із їх війтами, які знайомили їх з територіями та підприємствами громад, їх здобутками,  напрацюваннями, передовими новаціями, іншими  актуальними  питаннями життєдіяльності. До речі, Павел Прокоп,  радник мера міста Люблін,  разом із  Ярославом Червом, керуючим справами гміни Госьцєрадув Люблінського воєводства, планують відвідати нашу громаду найближчим часом для проведення навчальних тренінгів. В рамках візиту планується провести ряд тренінгів щодо ключових сфер у об’єднаній громаді, таких як: формування і реалізація бюджету, освіта, комунальне господарство, енергетична ефективність, культура і туризм та розробка стратегії розвитку громади. Метою тренінгів є обговорення питань, що стосуються підвищення ефективності управління на основі українського законодавства і польського досвіду.

Польша2